• PL
  • EN
  • DE

Serwis sprężarek

serwisZespół serwisowy firmy EKOMAKpol posiada  wieloletnie doświadczenie i wiedzę  w zakresie serwisu sprzedawanych przez nas urządzeń. Serwis sprężarek prowadzony jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Wszystkie sprzedawane przez firmę EKOMAKpol urządzenia odpowiadają dyrektywom europejskim  i posiadają certyfikat CE.

Nasze sprężarki cechuje wysoka ekonomiczność, trwałość, niezawodność i bezpieczeństwo. Dzięki tym elementom serwis sprężarek sprzedawanych przez firmę EKOMAKpol jest nieskomplikowany oraz opłacalny.
Obsługa i wszystkie prace konserwacyjne w sprężarkach oferowanych przez firmę EKOMAKpol wykonywane są szybko dzięki:

  • jasnej, przejrzystej konstrukcji w systemie modułowym
  • bezpośredniemu dostępowi do wszystkich części, bez demontowania innych elementów

Prostota budowy i ergonomiczność rozwiązań pozwala na szybką wymianę części zużywających się. Właściwe rozwiązania zapewniają szybką wymianę podzespołów, co jest szczególnie ważne wszędzie tam, gdzie nie można zatrzymać procesu produkcyjnego w zakładach o ruchu ciągłym.

Firma EKOMAKpol oferuje serwis sprężarek na terenie całego kraju dzięki szerokiej bazie serwisowej. Dla zapewnienia sprawnej pracy urządzeń, nasza firma gwarantuje szybkie dostarczenie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Zespół techników i serwisantów EKOMAKpol jest wyposażony w nowoczesne narzędzia oraz dobrze zaopatrzone w części zamienne samochody serwisowe co gwarantuje szybką reakcję na potrzeby klienta.

Klienci firmy EKOMAKpol możliwość zawarcia umowy w ramach serwisu sprężarek, gwarantującej pełną i szybką obsługę w przypadku awarii oraz wykonywania przeglądów okresowych na zniżkowych warunkach finansowych. W razie potrzeby możemy natychmiast udzielić Państwu pomocy, przywracając urządzenie do pełnej sprawności lub w razie konieczności dłuższej naprawy - dostarczyć sprężarkę zastępczą.

Zgłoś serwis

Nazwa firmy:
Adres zainstalowanego urządzenia zgłaszanego do serwisu:
Imię i Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Data uruchomienia urzadzenia:
Typ urządzenia:
Nr seryjny urządzenia:
Ilość przepracowanych roboczogodzin:
Rodzaj usługi:

JAKOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Sprężarki

- sprężarki śrubowe
- sprężarki tłokowe
- doprężacze

Uzdatnianie powietrza

- osuszacze
- filtry
- oddzielacze
  kondensatu

GENERATORY N2 i O2

- generatory azotu
- generatory tlenu
EKOMAKpol Sp. z o.o. ul. Szkolna 99, Dąbrowa 62-070 Dopiewo k/Poznania       NIP: 7773029854       REGON: 300735040       KRS: 0000294911

Copyright © 2011 EKOMAKpol. Wszelkie prawa zastrzeżone.