• PL
  • EN
  • DE

Pomiary

Firma EKOMAKpol dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym, którym możemy pomierzyć rzeczywiste zapotrzebowanie powietrza, a następnie zaproponować odpowiedni dobór urządzenia. Każdorazowo przed dokonaniem zakupu sprężarki powinien być przeprowadzony rzeczywisty pomiar zapotrzebowania powietrza w ciągach produkcyjnych. Zapewni to Państwu odpowiedni dobór wielkości sprężarek. Nasi przedstawiciele handlowi po analizie pomiarów udzielą Państwu profesjonalnej pomocy w doborze odpowiednich typów sprężarek.

Wykonujemy samodzielnie bezpośrednio u klientów pomiary parametrów sprężonego powietrza w oparciu o posiadane przez nas przenośne stanowisko pomiarowe. W skład powyższego wchodzi:
1. przepływomierz masowy typ 640S Steel-Mass firmy SIERRA Instruments
2. przetwornik ciśnienia model EJA51 OA firmy YOKOGAWA
3.przetwornik temperatury
4.sterownik z oprogramowaniem Simatic firmy SIEMENS umożliwiający transport danych do programu Excel
5.czujnik do pomiaru punktu rosy

Powyższa konfiguracja umożliwia jednoczesny pomiar trzech parametrów sprężonego powietrza na rurociągach o średnicy 32-300
- przepływ (0-45000) Nm?/h
- ciśnienia (0- 13,8) bar
- temperatury (0-100) ?C

Podczas pomiarów oprócz sczytywania poszczególnych parametrów i zapisywania ich do tabeli dokonywana jest wizualizacja zmian na wykresach w czasie rzeczywistym.

Opracowanie wyników następuje w terminie 2 dni od wykonania pomiarów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i w każdym czasie udzielimy wszelkich informacji.

JAKOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Sprężarki

- sprężarki śrubowe
- sprężarki tłokowe
- doprężacze

Uzdatnianie powietrza

- osuszacze
- filtry
- oddzielacze
  kondensatu

GENERATORY N2 i O2

- generatory azotu
- generatory tlenu
EKOMAKpol Sp. z o.o. ul. Szkolna 99, Dąbrowa 62-070 Dopiewo k/Poznania       NIP: 7773029854       REGON: 300735040       KRS: 0000294911

Copyright © 2011 EKOMAKpol. Wszelkie prawa zastrzeżone.